Tidlös korthållare i narvläder tillverkad av restbitar. En stilfull produkt och ett miljövänligt val. 10-pack.
• Robust och slitstarkt läder av europeiskt ursprung
• Restläder och biprodukt från livsmedelsindustrin
• Vegetabiliskt garvat läder
• Passar ID-kort, visitkort, kreditkort etc.
• Tillverkad i Sverige
Black
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515361677 |
| Material | 100 % läder |
| Vikt | 0.05 kg |
| Ursprungsland | Se |
| Längd | 110 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Volym | 0.08 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 209,00 kr
Från 1292,00 kr
Från 114,00 kr
Från 1698,00 kr
Från 1797,00 kr
Från 1718,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |