Elastiskt bälte med smalt plastspänne som ger en slät siluett och låg vikt. I det här bältet rör du dig obehindrat och bekvämt på arbetet, och eftersom det är tillverkat av textil och plast passerar du genom flygplatsens säkerhetskontroll utan problem.
• 40 mm brett, elastiskt bälte som formar sig efter kroppen
• Smalt, lätt och repfritt plastspänne
• Snabb och enkel stängning
Black
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515361691 |
| Material | 95 % polyester, 5 % elastan |
| Vikt | 0.1 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 70 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Volym | 0.7 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 209,00 kr
Från 1292,00 kr
Från 114,00 kr
Från 1698,00 kr
Från 1797,00 kr
Från 1718,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |