BOA® Reparationskit passar följande modeller:Tempest, Oasis, Dynamo, Revolution 2
BOA® Fit System är placerad på sidan av vänster sko.
Two tone combo
Solid Gear erbjuder skyddsskor som ligger i framkant när det gäller material och design. Vi kompromissar aldrig med kvaliteten och säkerställer prestanda genom innovation.
| EAN | 7340093626576 |
| Vikt | 0.03 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 120 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Volym | 0.15 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2035,00 kr
Från 108,00 kr
Från 2643,00 kr
Från 2574,00 kr
Från 2633,00 kr
Från 2029,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |