Trendig hoodie med dragkedja som är lätt att trivas i. Ökad flexibilitet och stora fickor att värma händerna i. Perfekt för företagsprofilering.
• Borstad insida ger extra bekvämlighet
• 2x2 rib med Lycra för stabil prestanda
• Tryckt etikett i nacken ger maximal komfort
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 742,00 |
Black
| Storlek | Antal |
|---|---|
| Normal L - 006 | |
| Normal M - 005 | |
| Normal S - 004 | |
| Normal XL - 007 | |
| Normal XS - 003 | |
| Normal XXL - 008 | |
| Normal XXXL - 009 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515031020 |
| Material | 80% Bomull, 20% Återvunnen polyester, 300 g/m². |
| Vikt | 0.6 kg |
| Ursprungsland | In |
| Längd | 280 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Volym | 3.91 l |
| Certifikat | Confidence in textiles (OEKO-TEX®)SE 12 207 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1159,00 kr
Från 379,00 kr
Från 1059,00 kr
Från 1239,00 kr
Från 599,00 kr
Från 649,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |