Vindtät softshelljacka som passar för de flesta typer av arbeten. Den rena, avskalade designen gör jackan perfekt för profiltryck.
• Vindtätt softshelltyg.
• Stora områden för profiltryck fram och bak.
• Hög krage.
• Elastisk dragsko i nederkant.
• Stängning med krok och ögla vid muddarna.
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 936,00 |
Black
| Storlek | Antal |
|---|---|
| Normal L - 006 | |
| Normal M - 005 | |
| Normal S - 004 | |
| Normal XL - 007 | |
| Normal XS - 003 | |
| Normal XXL - 008 | |
| Normal XXXL - 009 |
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515411273 |
| Material | 88 % polyester, 12 % elastan, 285 g/m2. |
| Vikt | 0.6 kg |
| Ursprungsland | Bd |
| Längd | 620 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Volym | 8.7 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1429,00 kr
Från 1159,00 kr
Från 1429,00 kr
Från 879,00 kr
Från 1719,00 kr
Från 1649,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |